به سامانه پایش محیط کسب و کار استان مازندران خوش آمدید«« سامانه بمنظور ثبت نظرسنجی «فصل تابستان 98 مازندران» تا تاریخ 5 آذر 1398 فعال و آماده دریافت نظرات شما کاربران محترم می‌باشد »»

محیط کسب‌وکار مازندران بر اساس نتایج نظرسنجی این سامانه بصورت فصلی پایش و نسخه چاپ شده آن به مراجع عالی و مرتبط در کشور و استان ارسال می‌شود. همچنین نسخه الکترونیکی آن جهت دانلود در همین سامانه بارگذاری می‌شود.

+ فعالین و کارشناسان محترم اقتصادی جهت شرکت در نظرسنجی، از طریق لینک پایین توضیحات این کادر، «شناسه‌کاربری» و «رمزعبور» خود را تعریف نمایند (راهنما در ادامه).

(1) فیلد اول (عنوان): چنانچه یک تشکل اقتصادی هستید عنوان تشکل اقتصادی خود و اگر کارشناس یا فعال اقتصادی هستید نام‌ونام‌خانوادگی خود را درج کنید. (اجباری)

(2) فیلد دوم (کدملی): کدملی خود را وارد کنید. کدملی واردشده می‌تواند معتبر یا نامعتبر باشد، مهم آنست که عددی که به عنوان کدملی وارد می‌کنید بعنوان «رمزعبور» شما در سامانه تعیین می‌شود و نباید آن را فراموش کنید. (اجباری)

(3) فیلد سوم (بخش اقتصادی): عمده فعالیت شما در کدام بخش اقتصادی است؟ لطفا یک بخش اصلی را که در آن نظرات کارشناسی دقیق‌تر، جامع‌تر و علمی‌تری دارید، انتخاب کنید. (اجباری)

(4) فیلد چهارم (نماینده اول): لطفا نام‌ونام‌خانوادگی تکمیل‌کننده فرم نظرسنجی را وارد نمایید. (می‌توانید مجددا نام‌ونام‌خانوادگی خودتان را بعنوان پرکننده نظرسنجی وارد کنید) (اجباری)

(5) فیلد پنجم (تلفن همراه): شماره تلفن‌همراه معتبر خود را درج کنید. دقت کنید شماره تلفن‌همراه واردشده بعنوان «شناسه‌کاربری» شما در سامانه تعیین می‌شود و نباید آن را فراموش کنید. (اجباری)

(6و7) فیلد ششم و هفتم: اگر در فصل‌های آینده فرد دیگری مسئول تکمیل نظرسنجی است مشخصات آن را وارد نمایید تا در صورت نیاز کارشناسان با ایشان در تماس باشند. (اختیاری)

(8) فیلد هشتم (ایمیل): ایمیل معتبر خود را وارد نمایید. (اختیاری) > گزارش نهایی به ایمیلتان ارسال می‌شود.
(9) فیلد نهم (Fax): شماره نمابر (Fax) خود را وارد کنید. (اختیاری) > بارکد دانلود گزارش نهایی به فکس شما ارسال می‌شود.

«« یادآوری بسیار مهم »»: شناسه (نام کاربری)، "تلفن همراه" و رمز عبور "کدملی" شما می‌باشد.