به سامانه پایش محیط کسب و کار استان مازندران خوش آمدید.:: هم‌اکنون سامانه به منظور ثبت نظرسنجی «بهار سال 1397 استان» تا تاریخ 31 شهریور 1397 فعال و آماده دریافت نظرات شما کاربران محترم می‌باشد ::.

سامانه "پایش محیط کسب‌وکار" استان مازندران به منظور آسان‌ترشدن مشارکت کنشگران اقتصادی، در فرآیند ارزیابی محیط کسب‌وکار استان و انجام مطالعات علمی در این راستا، راه‌اندازی شده‌است. بررسی محیط کسب‌وکار استان مازندران بر اساس نتایج نظرسنجی از کاربران همین سامانه، که شامل نمایندگان بخش‌خصوصی، فعالان و کارشناسان اقتصادی استان در بخش‌های مختلف کشاورزی، صنعت‌ومعدن، تجارت‌وبازرگانی، خدمات، ساختمان‌ومسکن است، انجام می‌شود و پس از چاپ ضمن ارسال به مراجع عالی تصمیم‌گیری در سطح کشور و استان، جهت دانلود نیز در همین سامانه قرار می‌گیرد.

کاربران محترم اعم از فعالین اقتصادی، اعضای تشکل‌ها، اتحادیه‌ها، تعاونی‌ها، صنوف و کارشناسان اقتصادی استان مازندران بمنظور شرکت در نظرسنجی، لطفا از طریق لینک پایین توضیحات این کادر، «شناسه‌کاربری» و «رمزعبور» خود را تعریف نمایند (لطفا راهنما را در ادامه مطالعه فرمایید).

(1) فیلد اول (عنوان): چنانچه یک تشکل اقتصادی هستید عنوان تشکل اقتصادی خود و اگر کارشناس یا فعال اقتصادی هستید نام‌ونام‌خانوادگی خود را درج کنید. (اجباری)

(2) فیلد دوم (کدملی): کدملی خود را وارد کنید. کدملی واردشده می‌تواند معتبر یا نامعتبر باشد، مهم آنست که عددی که به عنوان کدملی وارد می‌کنید بعنوان «رمزعبور» شما در سامانه تعیین می‌شود و نباید آن را فراموش کنید. (اجباری)

(3) فیلد سوم (بخش اقتصادی): عمده فعالیت شما در کدام بخش اقتصادی است؟ لطفا یک بخش اصلی را که در آن نظرات کارشناسی دقیق‌تر، جامع‌تر و علمی‌تری دارید، انتخاب کنید. (اجباری)

(4) فیلد چهارم (نماینده اول): لطفا نام‌ونام‌خانوادگی تکمیل‌کننده فرم نظرسنجی را وارد نمایید. (می‌توانید مجددا نام‌ونام‌خانوادگی خودتان را بعنوان پرکننده نظرسنجی وارد کنید) (اجباری)

(5) فیلد پنجم (تلفن همراه): شماره تلفن‌همراه معتبر خود را درج کنید. دقت کنید شماره تلفن‌همراه واردشده بعنوان «شناسه‌کاربری» شما در سامانه تعیین می‌شود و نباید آن را فراموش کنید. (اجباری)

(6و7) فیلد ششم و هفتم: اگر در فصل‌های آینده فرد دیگری مسئول تکمیل نظرسنجی است مشخصات آن را وارد نمایید تا در صورت نیاز کارشناسان با ایشان در تماس باشند. (اختیاری)

(8) فیلد هشتم (ایمیل): ایمیل معتبر خود را وارد نمایید. (اختیاری)
(9) فیلد نهم (Fax): شماره نمابر (Fax) خود را وارد کنید. (اختیاری)
(10) فیلد دهم (آدرس): آدرس خود را وارد کنید. (اختیاری)
(11) فیلد یازدهم: سال شروع فعالیت تشکل اقتصادی خود را وارد نمایید. (اختیاری)

*** نکته مهم: شناسه (نام کاربری)، "تلفن همراه" و رمز عبور "کدملی" شما می‌باشد.