- 1398/07/15

دوازدهمین نشست مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی مازندران با حضورسعادتمند رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی پیرامون مشکلات و موانع جذب سرمایه گذاری خارجی در استان برگزار شد. 

در ابتدای جلسه خالقی معاون اقتصادی ضمن عرض سلام و خیر مقدم خدمت حضار از  سعادتمند و هیات همراه  گزارشی از وضعیت سرمایه گذاری خارجی در استان و مجوزهای صادر شده، فرصتهای موجود در بانک اطلاعاتی فرصتها، بازدیدهای انجام شده از طرح های سرمایه گذاری خارجی و... ارائه نمود. ایشان در ادامه با اشاره به  موانع ومشکلات اجرایی نمودن فعالیتهای مورد انتظار مندرج در برنامه عملیاتی، به انتقاد از وضعیت ارزیابی عملکرد استانها پرداختند.

سپس سعادتمند، ضمن عرض سلام  خدمت مدعوین در جلسه، از زحمات و پیگیری های خالقی به عنوان مسئول مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی استان وهمکاران ایشان جهت همکاری همه جانبه با تهران، جلب و جذب سرمایه گذاری در استان و رفع موانع و مشکلات آنها تشکر نمود و ابراز امیداری کرد که این تلاش ها به طور مستمر ادامه داشته و منتج به نتیجه گردد.  

در ادامه سایر نمایندگان دستگاه های مدعو نیز به ارائه گزارشی از پتانسیل ها و توانمندیهای هر بخش و وضعیت موجود سرمایه گذاری خارجی ومشکلات وموانع موجود  مانند وجود بیش از 180 پروژه ی ناتمام در بخش گردشگری، 145 نقطه ی شناسایی شده در نوار ساحلی با قابلیت احداث اسکله و ...پرداختند.

در پایان سعادتمند از مودعوین محترم جهت حضور در نشست و ارائه ی جامع و کامل از مسائل و مشکلات موجود تشکر نمودند و از استان مازندران به عنوان یکی استانهای برتر کشور در زمینه سرمایه گذاری خارجی نام بردند.