- 1399/09/29
 

در نشست مورخ 1399/09/24 مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی استان مازندران برنامه عملیاتی جلب و جذب سرمایه گذاری خارجی در سال 1399  با حضور دستگاههای اجرایی مرتبط با موضوع مورد بررسی قرار گرفت.

 هاشمی نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی استان  ضمن عرض سلام و خیر مقدم خدمت مدعوین  بر اهمیت سرمایه گذاری خارجی و تاثیر آن بر رشد و شکوفایی اقتصاد کشور و استان  اشاره کرده و براهمیت هدف گذاری دستگاههای اجرایی برای جلب و جذب سرمایه های خارجی و ارایه گزارش مستمر به مرکز خدمات تاکید کرد.

وی در ادامه سخنان خود توسعه فعالیت های بازاریابی را پس از ایجاد بانک فرصت های سرمایه گذاری جذاب استان شرط لازم و کافی برای تحقق سرمایه گذاری در استان  دانستند سپس با قرائت عملکرد دستگاههای اجرایی در راستای برنامه عملیاتی ابلاغی در سال جاری از نمایندگان دستگاههای اجرایی خواست در این خصوص توضیحات لازم را ارایه نمایند. 

در ادامه بخشی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری مازندران ضمن تقدیر از مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی و دستگاههای اجرایی یکی از عوامل مهم در استمرار موفقیت را تلاش برای تحقق برنامه های تدوین شده در سال جاری از سوی دستگاههای اجرایی با محوریت مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی استان بر شمرد.

درپایان نمایندگان ادارت کل صمت، شیلات، میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری، جهادکشاورزی و شرکت برق منطقه ای استان به بیان راهکارها و نقطه نظرات خود پیرامون تحقق اهداف مشخص شده در جدول هدفگذاری جلی و جذب سرمایه های خارجی در استان پرداختند.